Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku

 

Dzieciństwo to bardzo ważny okres dla twojego dziecka, więc nie pozwól żeby spędzało ten najcenniejszy w życiu czas w nieodpowiednim otoczeniu. Zastanawiałeś się nad tym, nad znalezieniem odpowiedniego miejsca dla twojej pociechy? A co jeśli powiem Ci, że właśnie je znalazłeś? Tak! To takie proste, nie musisz się już więcej o to martwić.

Sp1 Drezdenko to szkoła, która dostarczy twojemu dziecku odpowiednie warunki do rozwoju, zarówno umysłowego jak i fizycznego, jak dobrze wiadomo – w zdrowym ciele, zdrowy duch! Jesteśmy profesjonalnie przygotowaną placówką, która zaspokoi wszystkie potrzeby twojej pociechy i zapewni jej bezpieczeństwo, więc nie będziesz się musiał martwić czy twojego dziecko jest w szkole źle traktowane.

Profesjonalna kadra z wieloletnim doświadczeniem doskonale zna się na swojej pracy, a więc pozwolą twojemu dziecku na zdobywanie wiedzy w odpowiedni, zindywidualizowany sposób, co jest kluczem dla młodego umysłu, ponieważ jak wiadomo, każdy jest inny. Nasi pracownicy doskonale rozumieją ten FAKT i dlatego nie będziesz musiał się martwić, że twoje dziecko jest traktowane jak kolejna kukiełka wypełniająca miejsca w klasie.

Edukacja to wybór, a dobrym wyborem jest sp1 Drezdenko