Właśnie rozpoczął się kolejny rok akademicki. Do Krakowa znów ściągną tysiące studentów. To jak wiadomo, grupa społeczna, która szczególnie lubi się rozerwać w przerwach w nauce. Kraków jest na tyle dużym miastem, że mają tutaj mnóstwo opcji do wyboru. Chyba nikt, kto studiuje w Krakowie nie narzeka na nudę. Można tutaj uprawiać praktycznie każde hobby, jeśli nie w samym Krakowie, to w najbliższej okolicy.

Jedną z ciekawych propozycji dla żądnych wrażeń żaków może być paintball, czyli sport polegający na strzelaniu do siebie nabojami z farbą. Jeśli chodzi o firmy organizujące paintball Kraków to miasto, gdzie jest ich sporo i dzięki temu jest wybór. Oczywiście, paintball można uprawiać samodzielnie, ale wtedy trzeba posiadać własny sprzęt. Tak robią zazwyczaj osoby, które już długo się tym zajmują.
Dla zdecydowanej większości paintball w formie zorganizowanych walk będzie najlepszym rozwiązaniem. Firmy organizujące walki paintballowe dostarczają sprzęt, zapewniają teren oraz oferują szybkie szkolenie z obsługi sprzętu. Za niewielkie pieniądze można się świetnie bawić.