Chcesz odwiedzić znajdujące się w twoim mieście Pokoje zagadek, lecz wciąż nie wiesz, kogo ze swoich bliskich powinieneś do nich zaprosić? Martwisz się o to, że zbierając nieodpowiedni zespół, nie będziesz w stanie zwyciężyć w tej rozgrywce? Przypilnuj więc tego, aby twoja ekipa była idealnie przygotowana do wspólnego i efektywnego działania.

Na pewno warto by było mieć w swojej ekipie kogoś, kto byłby doskonałym obserwatorem. Zanim bowiem przejdziecie do rozwiązywania łamigłówek, będziecie je musieli odnaleźć, a często pochowane są one po różnych kątach. Jedna osoba może zająć się ich szukaniem, podczas gdy pozostali zaczną je już rozwiązywać. Warto mieć także w ekipie świetnego matematyka, bo zazwyczaj w każdym escape roomie widnieje przynajmniej jedna zagadka z tej dziedziny nauki.

Oczywiście najważniejsza w tym wszystkim jest jednak dobra współpraca. Musicie zatem tworzyć dream team, by porozumiewać się nawet bez wypowiadania słów. Dzięki temu szybciej dojdziecie do optymalnych rezultatów.