Bezpieczne drzwi

Drzwi stalowe są bardzo bezpieczne ale i są również drzwiami, które mają ładny wygląd. Takie drzwi robi się dzisiaj jako drzwi antywłamaniowe, istnieje ich bogata kolorystyka a dzięki specjalnej konstrukcji można je łatwo otwierać w różnych określonych kierunkach. Takie drzwi są dzisiaj alternatywą do drzwi drewnianych. Dobrze i łatwo się je montuje, są odporne na warunki pogodowe i na ogół są to drzwi zewnętrzne.
Dzisiaj produkując drzwi stalowe wykorzystuje się jak najnowsze technologie, dzięki temu otrzymuje się drzwi stabilne i trwałe. Niezawodna praca i bardzo dobra funkcjonalność tego rodzaju drzwi to przede wszystkim stalowa ościeżnica z profilowanych kształtowników oraz skrzydło pełne lub przeszklone. Przez długie lata i w sposób bez awaryjny mogą doskonale służyć nam drzwi stalowe płaszczowe. Montaż ich jest bardzo szybki dzięki specjalnie opracowanemu systemowi montowania drzwi stalowych.
Skrzydło wyposażone jest w dwa zawiasy i w przypadku drzwi wewnętrznych wypełnione w środku kartonem komórkowym. Czasami drzwi mają również ochronę przeciwpożarową i wtedy ich środek wypełniony jest wełną mineralną, która ma właściwości niepalne.
Drzwi na zewnątrz są malowane lub oklejone okleina drewnopodobną.
Zawsze można dobrać odpowiednie drzwi dla siebie lub zamówić u producenta takie drzwi jakie chcemy. Dzisiaj producenci proponują różne formy współpracy z klientami i zawsze są to formy sprzyjające klientom.
Drzwi stalowe są bardzo bezpieczne, funkcjonalne i niezwykle przydatne, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.